HOME SORTIMENT NABÍDKY CENÍK INSPIRACE KONTAKT SAFRETTI FABER E-SHOPVULCANUS

Nechte se inspirovat

Grily vyrobené na celý život. Dominanta zahrady, která vydrží navěky.

Skvĕlé venkovní grilování, pečení a vaření

GRILY VYROBENÉ NA CELÝ ŽIVOT


Designový prvek pro zahradu i zdroj tepla a příjemné atmosféry. Při výrobě grilů Vulcanus používáme kvalitní materiály. Výsledkem je bezúdržbový gril, který odolá všem přírodním podmínkám. Připravte si během hodiny jídlo až pro 50 lidí. Pochutnejte si na šťavnatém steaku, křupavé zelenině i jemném rybím masu.


Najděte gril přesně podle svých představ. Grily Vulcanus jsou vyrobeny jednotnou technologií a liší se pouze provedením podstavce. Čtvercový tvar plotny má oproti klasickým kulatým grilům až o ⅓ větší plochu. Samotná plotna je rozdělená na dvě tepelné zóny. Můžete tak zároveň grilovat i ohřívat například sýry nebo zeleninu.Vulcanus Grill Pro910Proč jméno Vulcanus?

Grily jsme pojmenovali podle římského boha ohně a patrona všech kovářů – Vulkána. Podle mytologie měl své kovárny v nitru činných sopek. Múzou mu byla jeho žena Venuše, kterou Římané oslavovali jako bohyni krásy. Díky ní vnesl Vulcanus do svých výrobků krásu, vášeň i smyslnost. Náš ohňový gril spojuje s bohem ohně hned několik symbolů:
* Samotný oheň, který je zdrojem tepla a příjemné atmosféry.
* Poctivá kovařina a také vysoká kvalita, funkčnost, dlouhá životnost i krása grilu.
* Samotný Ondřej Kovář, který je nadaným uměleckým kovářem a zároveň výborným kuchařem.Další výhody Vulcanusu


Akumulační materiál:
Grilování si s Vulcanusem užijete po celý rok. Má skvělou tepelnou stabilitu a nižší spotřebu paliva, než je tomu u ostatních grilů. To zajišťuje 38 kg akumulačních keramických desek s přesným tvarováním uvnitř topeniště.

Certifikáty:
Grilovací deska grilů Vulcanus je opatřena certifikací Evropské unie pro styk s potravinami. Příprava jídla je tak 100% bezpečná a nemusíte se bát, že by se do potravin uvolňovaly během grilování škodlivé látky.

Výroba v Evropě:
COR-TEN dovážíme z Itálie, kde mají s tímto materiálem a jeho odolností bohaté zkušenosti. Keramické akumulační jádro na míru nám vyrábí německá společnost. Samotné grily vyrábíme z velké části ručně v České republice.