HOME SORTIMENT NABÍDKY CENÍK INSPIRACE KONTAKT SAFRETTI FABER E-SHOPBIO-ETHANOLOVÉ KRBY

Sortiment bio-ethanolových krbů Bio-Blaze

Ceník bio-ethanolových krbů Bio-Blaze

V našem eshopu naleznete všechny elektrické krby, které nabízíme

Bio-Ethanolové krby


Na trhu můžete najít poměrně velkou nabídku v oblasti bioethanolových krbů. Naše volba, která padla na belgickou firmu Bio-Blaze a holandskou firmu Safretti, sledovala jediný cíl. A to nabídnout KVALITU a DESIGN ruku v ruce s cenou. Takže si troufneme říci, že naše nabídka je pro Vás opravdu tou nejlepší volbou. Krby na bioethanol jsou vlastně nejrychlejším řešením jak si splnit sen o vlastním krbu. Nepotřebujete žádný komín, žádnou zásuvku apod. Vyberete místo, kde by měl tento interiérový či venkovní skvost stát a hotovo. Můžete vybírat z mnoha tvarů a materiálů. Tyto krby jsou 100% bezpečné. Při použití bioethanolu neucítíte opravdu žádný zápach.Teplo a příjemná atmosféra to je výsledek, na který se můžete těšit. Vybírat můžete z modelů, které můžete připevnit na zeď, postavit doprostřed či rohu místnosti. Vybírat můžete z různých materiálových a barevných provedení.


Bio-Blaze

Bio-Blaze je belgická firma jejíž vznik se datuje rokem 2002. Firma se specializuje na krby "bez komínu" tedy bioethanolové krby. Jak již datum vzniku napovídá, tedy 16ti letá zkušenost dává jistotu, že produkt, který koupíte je kvalitativně na nejvyšší úrovni prověřen dostatečnými zkušenostmi a mezinárodními kriterii. Firma Bio-Blaze produkuje v Evropě (Belgii) a v USA. Tato kombinace naznačuje, že se jedná o prověřené a bezpečné krby. Krby nesoucí značku Bio-Blaze mají moderní design, jsou velmi kvalitní avšak za přijatelnou cenu naprosto odpovídající kvalitě. V naší vzorkovně jsme se pokusili Vám nabídnout a předvést průřez opravdu vším co můžete u firmy Bio-Blaze vidět. Co se týče barevného provedení, tak ve standardním provedení můžete volit mezi černou, bílou, nerezem a nově i u některých modelů tzv. Corten, tedy "rezavá ocel" v tuto chvíli velmi populární. Pokud ani ato nabídka nezapadá do Vašeho interiéru, tak za příplatek je možné i nabídnout RAL odstíny dle Vašeho přání. Poslední novinkou v produktové řadě firmy tvoří grily. I tyto můžete vidět u nás ve vzorkovně.


Safretti

Safretti je holandská firma, která nabízí opět bioethanolové krby a která si velmi zakládá na designu svých produktů. Každá modelová řada má proto svého návrhářského "otce". Největší chloubou je bezesporu řada krbů nesoucí jméno Gaya, kterou navrhl známý návrhář Roderick Vos. Základním materiálem krbů je litina, nerez a v neposlední řadě kámen. Opracování je naprosto bez chybičky, a tak i cena odpovídá unikátnosti modelů. Troufáme si říci, že neexistují hezčí bioethanolové krby než ty od firmy Safretti. Poslední co chceme zmínit je perla ve vývoji krbů, a to stěna z bíleho, černého skla či zrcadla, kde je zabudována televize a pod ní krb. Návrhářem této řady je opět známý návrhář Jan des Bouvrie.Troufáme si říci, že u nás nejdete největší nabídku bioethanolových krbů. Země půvpdu: Holandsko a Belgie, event. Spojené státy americké. Tedy nejedná se o produkty levného segmentu. Cena a kvalita je naprosto v rovnováze. Naše produkty jsou 100% bezpečné a splňují všechny bezpečbostní podmínky EU. Samozřejmě bezpečnost je podmínka č.1, ale i design a tedy použitý materiál hrají velkou roli. Všeříkající jsou jména návrhářů, kteří stojí za jednotlivými produktovými řadami.

  • Navštivte naši vzorkovnu a posuďte sami. Rádi Vás provedeme a rádi Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy. Uvidíte jak tyto hoří a volba bude o to jednodušší.
  • Krby jsou jednoduše instalovatelné a nepotřebují žádné zvláštní stavební úpravy.
  • Za příplatek si můžete krby objednat ve všech volitelných odstínech RAL.
  • Provoz je naprosto jednoduchý. Doplnit bioethanol a zapálit. To je vše.
  • Samotná údržba a servis spočívá v použití mokrého hadříku event.použití přípravku na čištění skla.
  • Bioethanolové krby jsou určeny nejen pro interiér, ale i pro exteriér, jako např. Pipes a mnoho dalších modelů. Přiďte a podívejte se, který model je ten pravý pro Vaši zahradu,terasu či balkon.