HOME SORTIMENT NABÍDKY CENÍK INSPIRACE KONTAKT SAFRETTI FABER E-SHOPNABÍDKY

30% vánoční sleva na Bio-Blaze BBQ

Nabídka elektrický krb Dimplex Concrete Shelf

Nabídka elektrický krb Dimplex Stack

Nabídka Faber venkovní plynový krb theMOOD

Nabídky

Tato unikátní nabídka platí do 31.12.2019 event. do vyprodání zásob


Super nabídka - máme opravdu skvosty ze série bioethanolových krbů ADEO a CUBE. Oba pocházejí z dílny holandských designérů a jsou produkovány firmou Safretti. Vysoce kvalitní opracování a materiály. To jsou jistoty, které očekáváte a i dostanete u firmy Safretti. Krby jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů jako je litina, nerez a přírodní kámen. Naprosto jednoduchá instalace tzv. bez komínu.


Adeo van Safretti

ADEO je malý stolní krb, který můžete používat uvnitř, ale i venku. Jedná se o opravdu povedený designový kousek, kterým upoutáte pozornost. Velmi povedený a výrazný detail tvoří rukojeť dusítka plamene. Tato unikátní nabídka platí do 31.12.2019 event. do vyprodání zásob, kdy dostanete 30% slevu na tento model. Tudíž nabídková cena je 8.900,- Kč. Můžete vybírat mezi černým a bílým modelem, ale pouze do vyprodání zásob.


Cube od Safretti

Cube od Safretti je krychlový bioethanolový model z přírodního kamene, dodávaný pouze v černé barvě, ale v různých výškách. Jeden, dva či tři kameny nad sebou. Otcem designu tohoto krbu je Jan des Bouvrie, tedy holandský designér. Opět kvalita a dodávaný materiál jsou na špici toho co si můžete koupit. Tento model můžete umístit jak uvnitř tak venku. V tuto chvíli můžete i tento model koupit s 30% slevou. Prodejní cena je nyní 9.900,- Kč pro jeden modul (kámen). Nabídka platí opět do vyprodání skladových zásob.

A ještě něco pro mlsné jazýčky. V pázdninových měsících je nejlepší vařit venku, tedy grilovat. Tudíž venkovní krb na dřevo přijde vhod. Tuto nabídku můžete vidět přímo u nás ve vzorkovně. Nabídka je odvislá od modelu.

  • Každý měsíc vám přineseme nové nabídky. Nezapomeňte tuto důležitou stránku dobře sledovat. Třeba zrovna ten Váš krb bude v nabídce.
  • Pro konkrétní nabídku v řadě venkovních krbů se zastavte osobně.
  • Venkovní krby a grily jsou dodávány z materiálů černá ocel, rezavá ocel (CORTEN) či litina.
  • Přijďte se podívat do naší vzorkovny na unikátní krby Pipes od firmy Bio-Blaze. Tyto nerezové trubky mají velmi elegantní vzhled a určitě vás upoutají.


Bio-Blaze gril pro profesionály