HOME SORTIMENT NABÍDKY CENÍK INSPIRACE KONTAKT SAFRETTI FABER E-SHOPNABÍDKY

Nabídka elektrický krb Dimplex Nissum L Black

Nabídka elektrický krb Dimplex Concrete Shelf

Nabídka elektrický krb Dimplex Stack

Nabídka elektrický krb Dimplex Rondo

Nabídky

Tato unikátní nabídka platí do 31.07.2019 event. do vyprodání zásob


Super nabídka - máme opravdu skvosty ze série bioethanolových krbů ADEO a CUBE. Oba pocházejí z dílny holandských designérů a jsou produkovány firmou Safretti. Vysoce kvalitní opracování a materiály. To jsou jistoty, které očekáváte a i dostanete u firmy Safretti. Krby jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů jako je litina, nerez a přírodní kámen. Naprosto jednoduchá instalace tzv. bez komínu.


Adeo van Safretti

ADEO je malý stolní krb, který můžete používat uvnitř, ale i venku. Jedná se o opravdu povedený designový kousek, kterým upoutáte pozornost. Velmi povedený a výrazný detail tvoří rukojeť dusítka plamene. Tato unikátní nabídka platí do 30.05.2019 event. do vyprodání zásob, kdy dostanete 30% slevu na tento model. Tudíž nabídková cena je 8.900,- Kč. Můžete vybírat mezi černým a bílým modelem, ale pouze do vyprodání zásob.


Cube od Safretti

Cube od Safretti je krychlový bioethanolový model z přírodního kamene, dodávaný pouze v černé barvě, ale v různých výškách. Jeden, dva či tři kameny nad sebou. Otcem designu tohoto krbu je Jan des Bouvrie, tedy holandský designér. Opět kvalita a dodávaný materiál jsou na špici toho co si můžete koupit. Tento model můžete umístit jak uvnitř tak venku. V tuto chvíli můžete i tento model koupit s 30% slevou. Prodejní cena je nyní 9.900,- Kč pro jeden modul (kámen). Nabídka platí opět do vyprodání skladových zásob.

A ještě něco pro mlsné jazýčky. V pázdninových měsících je nejlepší vařit venku, tedy grilovat. Tudíž venkovní krb na dřevo přijde vhod. Tuto nabídku můžete vidět přímo u nás ve vzorkovně. Nabídka je odvislá od modelu.

  • Každý měsíc vám přineseme nové nabídky. Nezapomeňte tuto důležitou stránku dobře sledovat. Třeba zrovna ten Váš krb bude v nabídce.
  • Pro konkrétní nabídku v řadě venkovních krbů se zastavte osobně.
  • Venkovní krby a grily jsou dodávány z materiálů černá ocel, rezavá ocel (CORTEN) či litina.
  • Přijďte se podívat do naší vzorkovny na unikátní krby Pipes od firmy Bio-Blaze. Tyto nerezové trubky mají velmi elegantní vzhled a určitě vás upoutají.


Bio-Blaze gril pro profesionály