HOME SORTIMENT NABÍDKY CENÍK INSPIRACE KONTAKT SAFRETTI FABER E-SHOPNABÍDKY

10% sleva na kamna a krby na dřevo

50% sleva na gril Bio-Blaze (showroom model)

SHOWROOM MODEL: 50% sleva na plynový krb Faber Relaxed Premium L

Nabídka Faber venkovní plynový krb the MOOD: Nyni 25% sleva!

NabídkyNové nabídky, které hned tak nenajdete. V našem eshopu www.moderni-elektricke-krby.cz naleznete všechna kamna z našeho sortimentu za super ceny.


Kamna a krbové vložky na dřevo

Na dodávky nových krbový vložek a kamen na dřevo všech výrobců z naší nabídky, tedy kanadská kamna a krby OSBURN, ENERZONE a belgické značky DOVRE nabízíme až do odvolání 10% slevu vč. dovozu zdarma. Jedná se o kamna a krby vysoké kvality, špičkového designu. Sekundární spalování v komoře z nerezové oceli. U některých modelů i druhý plášť pro max. využití energie. Jak se dá říci , nákup pro celý život. Další nabídka showroom modelů výše zmíněných značek najdete za ještě lepší ceny na našem webu .


Venkovní krb Faber the Mood

Pojem venkovní krb je v našich zemích nepříliš známý pojem. Jedním ze zástupců těchto krbů je krb holandské firmy FABER, The MOOD. Opravdu designově povedený krb z variabilními možnostmi použití. Jako volně stojící, ale i zabudovaný a přizbůsobený venkovnímu designu zahrady či terasy.

A nakonec – NOVINKA v naší nabídce, na kterou jsme opravdu pyšní. Grily české výroby, které předčí svými vlatnostmi a parametry ostatní zástupce z grilovacího světa. Výrobky firmy VULKANUS-design, jak již sám název napovídá, jedná se o účelové grily s funkčním designem. BBQ jsou vhodné jak pro privátní tak profesionální použití. Je to nový trend jak si užít aktivní grilování v kruhu svých známých a přátel.


Vulcanus Grill Pro910 Chef pro profesionály