HOME SORTIMENT NABÍDKY CENÍK INSPIRACE KONTAKT SAFRETTI FABER E-SHOPKRBOVÁ KAMNA A VLOŽKY NA DŘEVO

Sortiment kamen a vložek na dřevo Dovre

Sortiment kamen a vložek na dřevo Osburn a Enerzone

Ceník kamen a vložek na dřevo Dovre

Ceník kamen a vložek na dřevo Osburn a Enerzone

Krbová kamna a vložky na dřevo


Speciálně pro zákazníky, kteří upřednostňují dřevo jako topné medium, jsme do naší nabídky zařadili krby a krbová kamna z produktových řad firmy OSBURN a DOVRE. Možná i Vám jsou produkty od firmy OSBURN známější pod názvem "kanadská kamna". Jak název napovídá jedná se o kamna známá svou VYSOKOU účinností, avšak oproti plynovým kamnům, musíte občas přiložit ruku k dílu. Nicméně odměnou po zasloužené práci Vám bude vlastnoručně založený oheň.


Osburn

OSBURN je kanadská značka kamen a krbů, která si v ČR vybudovala již dobré jméno. Osburn se snaží uspokojit vkus každého zákazníka, a tak můžete volit mezi modely vestavěnými či volně stojícími, moderními a modely s nádechem retro, stojícími kamny a krby. Zárukou této značky je tradice, kvalita a dodávka opravdu vysoce kvalitních produktů. Na českém trhu není firma OSBURN žádnou novinkou a je stále populárnější.

I toto Vám dá jistotu již mnoho desetiletími odzkoušené značky a 100% záruku. Volbu, kterou je třeba učinit je volba mezi dřevem či peletkami. V našem sortimentu najdete všechny modely a velikosti vždy s maximální účiností. Účinnost 78% je opravdu hezký výsledek pro dřevo či peletky. Krby mají své příznivce mezi vlastníky chat a menších domků, ale též domů s tepelnou ztrátou okolo 30kW. I tyto tepelné ztráty nejsou žádný problém pro OSBURN.
Dovre

Dovre je rodinná firma v Belgii. Tato firma se specializuje na vývoj, výrobu a prodej kamen a krbů na dřevo z vlastní litiny. Firma DOVRE má více než 80ti letou historii a je známá svou vyjímečně vysokou kvalitou výrobků a velmi vysokou účinností krbů a kamen. Velmi zajímavý design a v neposlední řadě myslí i na kvalitu spalování a tudíž na bezezbytkové spalování. Vývojáři jsou znalí oboru a tyto znalosti a zkušenosti dávají vzniknout unikátním krbům a kamnům. Řada výrobků Dovre-gamma zahrnuje volně stojící krbová kamna a vestavné krby a krby k zabudování. V každé z kategorií najdete svůj krb či kamna s výjimečným designem. Krby a kamna v moderním designu až po rustikální vzhled či nádech norského designu. Dovre je jedním z výrobců, kteří dodávají na trh vícepalivová zařízení, kde můžete spalovat dřevo, lignitové brikety a uhlí. Dřevěné krby a kamna značky DOVRE mají rafinovaný a neokoukaný design s retro prvky. Série s názvy Vintage, Astroline, Sense, 350 a 360. Kromě kamen a krbů najdete u DOVRE unikátní kameninové pece DOVRE 2575/3SEC.

DOVRE, to znamená již 80 let charakteristický oheň a nezapomenutelný zážitek!

  • U nás najdete velký výběr kvatních krbů a kamen značek OSBURN a DOVRE.
  • Krby a kamna jsou určena jak pro spalování dřeva či peletek, tak i multispalování.
  • Krby a kamna na dřevo mají velkou tradici v ČR a jsou dobrou volbou pro lidi, kteří chtějí šetřit a umí přiložit ruku k dílu
  • Krby mají účinnost až 80% a výhřevnost až 30 kW!
  • Krby jsou certifikovány podle EPA pro energetickou účinnost a jsou proto hodnocena jako nákladově efektivní.