Home SORTIMENT NABÍDKY CENÍK INSPIRACE KONTAKT SAFRETTI FABER E-SHOPELEKTRICKÉ KRBY

Sortiment elektrických krbů Safretti Magic-Fire

Ceník elektrických krbů Safretti: Mistero a Incanto

Nejvěrohodnější elek-trický oheň, vytvořený nejmodernější technikou

V našem eshopu naleznete všechny elektrické krby, které nabízíme

Elektrický krb Magic-Fire


Elektrické krby nabírají na popularitě, mají svůj šarm a svým jednoduchým připojením se postarají o jedinečnou atmosféru v každém ročním období. Proto jsme si pro Vás připravili širokou nabídku velmi kvalitních krbů od renomovaných evropských výrobců. Krby, které Vám chceme představit jsou od výrobců FABER Dimplex a rovněž představujeme designovou lahůdku od firmy Safretti. Vzhledem k velkému spektru krbů, které Vám nabízíme si určitě každý najde opravdu TEN PRAVÝ. Např. firma FABER nabízí velmi ojedinělý a od skutečného krbu nerozeznatelný e-MatriX. Tento el. krb je opravdu něco vyjímečného. Oheň, kouř a praskání polínek. V naší vzorkovně je samozřejmě k vidění. Popisovat zažitek, který ve Vás tento krb zanechá nelze. Přijďte a zažijte to také. Největší výběr krbů Vám nabízíme od renomovaného výrobce a průkopníka na trhu s el. krby irské firmy Dimplex. Třetici našich značek uzavírá designová firma Safretti, která pracuje s vložkami firmy Dimplex, ale dává jim jinou dimenzi. Povyšuje je z konzumní úrovně na estetický zážitek. Elektrické krby se vyrábí v provedeních s topným elementem, vhodné pro topení do max. 2 kW nebo bez topného elementu. To znamená, že efekt ohně je ozdobným prvkem Vašeho interiéru. Ale protože oheň přitahuje jsme si jisti, že se Vám bude při něm moc dobře relaxovat ať už s knihou, partnerem nebo přáteli.


Safretti Magic Fire

Novinkou na trhu je bezesporu nový designový krb od firmy Safretti. V současné době se jde zřejmě o jeden z nejhezčích modelů na trhu. Jedná se v principu o modulový krb v délkách od 0,5 m do 2,5 m, ale výrobce je velmi kreativní a tudíž je možné objednat krb opravdu na míru!Elektrické krby jsou bezesporu nejlepším produktem pro kreativní architektonická studia. Výrobci jsou velmi přizpůsobiví a tudiž i Váš sen se může stát skutečností.

  • Ale i naše vzorkovna má co nabídnout. Jedná se o standardní provedení krbů, ale to neubírá nic na jedinečnosti produktu budoucnosti.
  • Krby jsou naprosto bezpečné pro děti a dospělé.
  • Krby jsou v provedení s tepelným elementem, ale i bez.
  • Naprostou většinu krbů můžete ovládat pomocí dálkového ovládání. Toto ovládání je velmi jednoduché.
  • I údržba a servis elektrických krbů je velmi jednoduchý.
  • Vzhledem k možnosti vzájemného propojení "hořáků" (do 8 m délky) a naprosté bezpečnosti, jsou tyto krby bezesporu předurčeny k využití pro hotely a restaurace.